Noul website al bisericii

maintenance

Incepand cu 23 iunie 2014 Parohia Sfanta Maria va avea un nou website care sa corespunda tendintelor technologice actuale. Din pacate din cauza lipsei timpului si a resurselor limitate acest nou website va avea la inceput o functionalitate redusa urmand ca in lunile urmatoare sa aiba loc dezvoltarea si implementarea modulelor care sa-i asigure functionalitatea de 100%

Totodata pentru a putea primi in continuare Buletinul Informativ al bisericii noastre prin care incercam sa va tinem la curent cu ce se intampla in viata parohiei noastre si in general a comunitatii romanesti din Outaouais, va rugam sa va inregistrati folosind formularul electronic de mai jos (subscrierile actuale nu vor fi transferate in noua platforma).

<< Formular subscriere Newsletter Biserica Sf. Maria >>

Va multumim pentru intelegere !